! | Facility Records | 7.94 | Ezewuzie, Favor | UNAT-Wheaton (Ill.) | 2/13/2021 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed |
---|---|---|---|---|
3 | SWIDERSKI, Natalie | JR | Divine Savior Holy Angels | 9.72 |
4 | CARMICHAEL, Anne | SR | Lake Central | 9.60 |
5 | HECHT, Amelia | SO | Lake Central | 9.42 |
6 | CHIROFF, Nealee | JR | New Berlin Eisenhower | 9.46 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed |
---|---|---|---|---|
3 | TRUAX, Gina | FR | East Alton-Wood River | 9.63 |
4 | LAMERS, Brooklyn | JR | Union Grove | 9.52 |
5 | BRANDENBURG, Eva | JR | Homestead | 8.74 |
6 | THOMPSON, Stasia | JR | Lake Central | 8.98 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
4 | HASELHORST, Ryah | SR | North Boone | 11.59 | Lake Michigan Invitational |
5 | VARSEK, Rachel | FR | Zion-Benton | 12.80 | |
6 | POWELL, Alea | JR | Menomonee Falls | 9.20 | |
7 | KLINGKAMMER, Jocelyn | FR | Menomonee Falls | 9.20 | |
8 | GRUDZIEN, Nicole | JR | St. Viator | 11.55 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
4 | CARMICHAEL, Anne | SR | Lake Central | 9.67 | |
5 | LAMERS, Brooklyn | JR | Union Grove | 9.60 | |
6 | HECHT, Amelia | SO | Lake Central | 9.42 | |
7 | THIEL, Sophia | SR | Greendale | 10.30 | |
8 | SWIDERSKI, Natalie | JR | Divine Savior Holy Angels | 9.90 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
4 | ROSARIO-FIGUEROA, Tatiana | SO | Zion-Benton | 12.63 | |
5 | TRUAX, Gina | FR | East Alton-Wood River | 10.34 | |
6 | TRYON, Emily | JR | Waterford | 10.45 | |
7 | CHIROFF, Nealee | JR | New Berlin Eisenhower | 9.55 | |
8 | MANNING, Sally | SR | Divine Savior Holy Angels | 10.50 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
4 | YINKO, Katherine | SR | New Berlin Eisenhower | 11.00 | |
5 | THOMPSON, Stasia | JR | Lake Central | 8.75 | Lake Michigan Invitational |
6 | AKOREDE, Zubaydah | JR | Carmel | 10.86 | |
7 | KOLBER, Allison | JR | Carmel | 11.00 | |
8 | KHADDOUR, Diana | SR | Greendale | 11.10 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
4 | JONES, Jade | JR | Menomonee Falls | 9.20 | |
5 | KARECKI, Emily | JR | Wauconda | 11.42 | |
6 | GUNN, Aubrey | SO | Wauconda | 11.34 | |
7 | BONAVOLONTA, Kaya | FR | Genoa-Kingston | 12.30 | |
8 | WAWRZYK, Alex | SR | Ridgewood | 12.94 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
3 | UREMOVICH, Grace | JR | Greendale | 10.35 | |
4 | NGUYEN, Mary | SR | East Alton-Wood River | 12.30 | |
5 | GRECO, Gia | FR | Genoa-Kingston | 12.20 | |
6 | ALVAREZ, Alexa | JR | Kenosha St. Joseph | 10.40 | |
7 | LEWIS, Lorelai | SO | Wauconda | 11.42 | |
8 | BRANDENBURG, Eva | JR | Homestead | 8.77 |